W dniach 28 i 29 kwietnia na czterech kortach MMKT Łęczyca turniejem WTK krasnali i skrzatów zainaugurowano oficjalnie letni sezon tenisowy 2007 w województwie łódzkim.W turnieju wzięło udział 8 zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Do lat 12 wśród skrzatów wystąpili: Kaja Śpiewak, Przemek Fijałkowski, Miłosz Gala i Dawid Kosiń, a do lat 10 wśród krasnali Piotrek Miller, Kuba Tłokiński, Radek Świderski i Maciek Wiśniewski.Pierwszy w karierze wojewódzki turniej klasyfikacyjny wygrała do lat 12 - Kaja Śpiewak. Zawodniczka TUKS Kozica, jako rozstawiona z nr 3 w I rundzie miała wolny los, w ćwierćfinale pokonała 6/2,6/4 Michalinę Jędrzejczak MKT Łódź, w półfinale 4/6,7/5,11/9 Katarzynę Karwowską MMKT Łeczyca i w finale Patrycję Karolak MKT Łódź 7/5,2/3 i kontuzja przeciwniczki.Bardzo dobrze spisał się także wśród krasnali do 10 lat - Piotrek Miller, który zajął w turnieju II miejsce. W grupie Piotrek pokonał trzech swoich rywali po 6/2,6/2 , a byli to: jego klubowi koledzy: Kuba Tłokiński i Maciek Wiśniewski oraz Michał Jeziorski z MMKT Łeczyca. W finale Piotrek uległ 6/0,2/6,10/2 Patrykowi Miarce z MMKT Łeczyca. Piąte miejsce zajął Radek Świderski, szóste Kuba Tłokiński i ósme Maciek Wiśniewski.Do ćwierćfinału singla do lat 12 dotarł Miłosz Gala, ale uległ w nim 6/4,6/3 Kamilowi Winiarskiemu STT Fakro Nowy Sącz. W pierwszych rundach przegrali Dawid Kosiń i Przemek Fijałkowski.

W deblu Miłosz Gala grając z Michałem Winiarskim pokonali w ? Maksymiliana Makowskiego i Grzegorza Sokołowskiego z MKT Łódź - 6/1,7/5, a potem ulegli 6/1,6/3 zwycięzcom turnieju Michałowi Dmochowskiemu KKT Wrocław i Maciejowi Domańskiemu NST Opoczno.