W kwietniu w hali Gimnazjum nr 5  TUKS Kozica zorganizował dla swych początkujących zawodników Wielkanocny Turniej mini tenisa. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: do lat 6, mini krasnali do lat 9 i krasnali do lat 10. Ogółem we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 23 zawodników.

We wszystkich grupach wszyscy rywalizowali najpierw systemem "każdy z każdym", a potem grali równolegle o miejsca.W najmłodszej kategorii do lat 6 kolejność była następująca:

1. Kaja Krajewska
2. Kasia Grąd
3. Maja Krajewska

W mini krasnalach do lat 9 najlepszą okazała się z kompletem zwycięstw, młodsza o rok od swych rywali i rywalek - Ada Sosnowska, która pokonała w finale Norberta Kubusa 11/8, w meczu o III miejsce zwyciężyła Natalia Saternus pokonując 11/4 Artura Pachulskiego. V miejsce zdobył Michał Sikorski pokonując po zaciętej walce na przewagi 14/12 Michała Abratkiewicza. VII był Michał Rogut, który pokonał 11/6 Filipa Goskę, a IX - Kuba Szadkowski. Wśród krasnali do lat 10, także zwyciężył młodszy od swych rywali - Artur Patura, który w finale pokonał 11/6 Maćka Wiśniewskiego, w walce o III miejsce Maciek Banaszczyk pokonał 11/2 Ewelinę Ostrowską, V była Michasia Rataj, która pokonała Sylwię Merlak. Niespodzianką była dopiero VIII pozycja Darii Wojtowicz, która w meczu o VII lokatę przegrała z Martyną Kubus, IX miejsce zdobył Mateusz Goska pokonując Adriana Kosina - 11/3, XI był Amadeusz Opala. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, czekoladowe zajączki wielkanocne i nagrody rzeczowe, a pierwsze czwórki medale.Większość z tych zawodników trenera Wiesława Kozicy, wsparta kilkoma lepszymi zawodnikami, którzy nie startowali w piotrkowskim turnieju weźmie udział 14 kwietnia w Ogólnopolskim Turnieju mini tenisa o Puchar Prezydenta miasta Radomia w Hali Aga Sport w Radomiu. W radomskim turnieju organizowanym przez KT Return weźmie udział ponad 120 zawodników z Warszawy, Kielc, Radomia, Łodzi, Piotrkowa, Nowego Sącza i Zakopanego.