Ośmioro zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. wzięło udział w Wojewódzkim Turnieju Tenisowym do lat 10 i 12 o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Łeczyca. Najlepiej spisała się dwójka z nich Daria Wojtowicz i Paweł Kozica wygrywając swoje kategorie wiekowe.

Daria w krasnalkach do 10 lat zwyciężając pokonała kolejno: 6/0 Jadwigę Wygodę UKS Tenis SP 41 Łódź, 6/4 Michalinę Rataj TUKS Kozica oraz w finale 6/4 Julię Marciniak z MKT Łódź. III miejsce w turnieju zajęła Michalina Rataj, IV Ada Sosnowska, a VI Natalia Saternus - wszystkie TUKS Kozica.

Wśród chłopców do 10 lat Piotrek Miller TUKS Kozica był trzeci, a Artur Patura TUKS Kozica piąty. Miller w grupie pokonał dwa razy po 6/3 Jakuba Kozioła UKS Tenis SP 41 Łódź oraz Michała Jeziorskiego MMKT Łęczyca i przegrał 7/5 z Patrykiem Miarką MMKT Łęczyca. W meczu o trzecie miejsce Miller pokonał 6/1 Wojciecha Sobieraja z Topspinu Łódź. Artur Patura w grupie pokonał 6/3 Michała Karlikowskiego UKS Tenis SP 41 Łódź i uległ 7/6(2) Wojciechowi Sobierajowi Topspin Łódź i 6/3 Karolowi Szczepańskiemu z Legii Warszawa. W meczu o V miejsce Patura pokonał Jeziorskiego 6/4.

Wśród skrzatów w singlu i deblu zwyciężył najwyżej sklasyfikowany skrzat województwa łódzkiego - Paweł Kozica. W singlu zwyciężając pokonał: 6/4,6/4 Patryka Markę MMKT Łeczyca, 7/5,6/3 Michała Nowaczyka z UKS Tenis SP 41 Łódź i w finale 6/4,6/2 Piotra Dudka UKS Tenis SP 41 Łódź. Pechowo w singlu w ćwierćfinale przegrał Miłosz Gala TUKS Kozica 4/6,6/3,10/8 z Michałem Nowaczykiem. W deblu Paweł Kozica wystąpił z Miłoszem Galą. Jako rozstawieni z nr 1 wygrali oni cały turniej debla pokonując w półfinale 6/4,6/4 Gabriela Nowakowskiego NST Kraków i Michała Jeziorskiego MMKT Łęczyca oraz w finale także 6/4,6/4 Piotra Dudka i Patryka Miarkę.