Na kortach TK Precolor Prerov w Czechach rozegrano Finał Drużynowych Mistrzostw Czech w tenisie drużyn do 9 lat.

W drużynie TK Tennispoint Frydek -Mistek na "pierwszej rakiecie" wystąpił zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - PIOTR MATUSZEWSKI. Wśród ośmiu finałowych drużyn TK Tennispoint Frydek -Mistek zajęła 2 miejsce zostając vice mistrzem Czech.

Do finału spośród ponad 100 drużyn awansowały drużyny: TK Sparta Praha, TK Nereid, TK Pisek, TK Sokolov, TK Louny, TK Choceń, TK MJ Brno i TK Tennispoint Frydek-Mistek.

Vice mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Matuszewski, Tereza Kolarova, Vojtech Merta, Filip Senk, Simon Urban, Libor Polak i Dominika Gongolova.

W ćwierćfinale TK Tennispoint F-M pokonał 4/2 TK Sokolo, w półfinale wygrał 6/0 z TK Choceń i w finale uległ 1/5 z TK MJ Brno.