Jedynie troje zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb./ Dominika Opala, Paweł Kozica i Dawid Baranowski / wystąpiło w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rozegranych na kortach PKT Pabianice.

W grze pojedynczej chłopców Paweł Kozica pokonał w I rundzie 6/3,6/2 Konrada Gawłowskiego z KS Tęcza Społem Kielce, a Dawid Baranowski uległ 4/6,6/2,6/1 Mateuszowi Jagockiemu MUKS Gemik Kielce. W II rundzie Paweł uległ o trzy i pół roku starszemu Hubertowi Nogalowi z łódzkiego MKT 6/2,6/2.

W deblu Paweł Kozica zagrał w parze z Maciejem Domańskim NST Opoczno. Do ćwierćfinału awansowali oni wolnym losem, ale potem wpadli pechowo na późniejszych złotych medalistów Huberta Nogala MKT Łódź i Kamila Grzybowskiego ŁKS Łódź i przegrali 6/1,6/1. Dawid Baranowski zagrał z Kamilem Markiewiczem z TUKS Nortenis Piotrków Trybunalski. W pierwszym meczu pokonali oni Macieja Bieleckiego i Jakuba Janika, a w drugim w ? ulegli 6/1,6/3 innej parze Gemika Kielce nr 1 turnieju Jacek Bisiński - Mikołaj Stasiński.

Dominika Opala zagrała jedynie w mikście w parze z Pawłem Kozicą. Wśród czterech par trafili pechowo na nr 1 Karolina Cedro i Mateusz Jagocki MUKS Gemik Kielce, ale nie oddali meczu bez walki przegrywając 7/5,6/3 i zdobywając tym samym brązowe medale.

W turnieju nie zagrał Maciej Smoła TUKS Kozica, który był zdecydowanym faworytem, ale w związku ze zmianą barw klubowych i zmianą miejsca zamieszkania oraz określonymi z tego powodu kłopotami, nie mógł wziąć udziału w turnieju.

W związku ze zmianą miejsca zamieszkania nie wystąpiła w mistrzostwach także pretendentka do dwóch złotych medali - Natalia Siedliska. Natalia przeprowadziła się teraz do Niemiec, gdzie podjęła naukę i treningi tenisowe.