Wysokie czwarte miejsce w Finale Letnich Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatów do lat 12, rozegranych na kortach SKT Sopot, zajęła drużyna TUKS Kozica Piotrków Trybunalski. Drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Kimelski, Paweł Kozica, Kamil Majchrzak i Paweł Zawisza, kapitan drużyny - Wiesław Kozica.

TUKS Kozica, jako rozstawiony z nr 4 pokonał w ćwierćfinale 5/1 STT Fakro Nowy Sącz, w półfinale uległ 0/6 zdecydowanym faworytom i późniejszym mistrzom Polski - drużynie SKT Sopot i o trzecie miejsce, mając realne szanse na "brąz", uległ 2/4 MKS Szczawno Zdrój. /szczegółowe wyniki finału LDMP 2007 znajdują się w protokołach meczów w tymże artykule/

Nasi zawodnicy wrócili z pucharem za 4 miejsce oraz z dodatkowymi doświadczeniami i punktami, które zdobyli za wygrane mecze w poszczególnych pojedynkach. Punkty te doliczane są do klasyfikacji indywidualnej PZT. Najwięcej punktów z Sopotu wywiózł Paweł Kozica - 60, Kamil Majchrzak i Paweł Zawisza po 40 i Mateusz Kimelski - 20.