W Łodzi na nowym obiekcie Centrum Tenisowe Zawada rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 10,12 i 14.

Wspaniale wśród krasnali do 10 lat zaprezentował się zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Piotrek Miller, który po raz pierwszy w swej karierze pokonał w finale 6/2,6/4 lidera klasyfikacji WZT Wojciecha Sobieraja z KT Topspin Łódź. Trzecie miejsce zajął w turnieju Radek Świderski TUKS Kozica pokonując 6/0 Jakuba Kozioła z UKS Tenis SP 41 Łódź.

Wśród krasnalek zwyciężyła w turnieju Maria Robowska UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując 6/0,6/0 Ewę Żyłkę z MKT Łódź. Trzecie miejsca zajęły: Daria Wójtowicz TUKS Kozica i Angelika Łukasik UKS Tenis SP 41 Łódź. Daria pokonała wcześniej 6/3,6/2 Magdalenę Ścibiorek UKS Tenis SP 41 Łódź i w ćwierćfinale 6/4,7/5 Adę Sosnowską TUKS Kozica. Do ćwierćfinału dotarła także z TUKS Kozica - Natalia Saternus po bardzo zaciętym wygranym 6/3,4/6,12/10 meczu oraz Michalina Rataj TUKS Kozica po 6/2,6/2 z Magdą Pawłowską UKS Tenis SP 41 Łódź. Turniej pocieszenia wygrała Marysia Białek TUKS Kozica pokonując w nim wszystkie swoje rywalki.

Trzecie miejsce wśród skrzatów do lat 12 w singlu zajął Miłosz Gala TUKS Kozica po zwycięstwie 4/6,7/6(5),10/3 nad Maksymilianem Makowskim z łódzkiego MKT.

Piąte miejsce do lat 14 wśród młodzików zajął Paweł Kozica TUKS Kozica pokonując swego klubowego kolegę Kamila Majchrzaka 7/5,6/1.