Tradycyjnie w grudniu, w hali balonowej OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim, Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy „Kozica” organizuje dla swych zawodników w poszczególnych grupach szkoleniowych, bożonarodzeniowe turnieje tenisa, minitenisa czy też konkursy celnościowe. W tym gorącym okresie, odrywając się od nauki szkolnej i przedświątecznych obowiązków, zabawa i rywalizacja jest jedną z pozytywnych odskoczni dla zawodników.

W grupie 1, pod nieobecność Koralii, Izy i Tosi wyeliminowanych przez choroby, infekcje i inne powody, rywalizacja toczyła się w okrojonym składzie „każdy z każdym” do 20 wygranych punktów wśród zaledwie trójki uczestników. W tej grupie walka była zacięta dosłownie do ostatniej piłki. Po dwóch wygranych 20/18 i 20/17 zwyciężyła Aleksandra Piskorz, drygi był Borys Drogosz, a trzecia Kalina Kacperczyk.

W grupie 2, z kompletem zwycięstw (15/11,15/11,15/4), po raz pierwszy rywalizację bożonarodzeniową wśród 4 uczestników wygrał Bartek Iwon, druga była Zuzia Wudarczyk, trzeci Nikoś Jakubik, a czwarta Kalina Kacperczyk.

Dyplomy, nagrody rzeczowe i medale świątecznego turnieju, ufundowane przez TUKS Kozica, były zwieńczeniem trudnej walki na korcie. Przecież nikt nie przyszedł tu przegrywać.

Bożonarodzeniową rywalizację, zorganizowaną przez TUKS Kozica, kończyły w w obu grupach, poza wręczeniem nagród, wzajemne życzenia świąteczno-noworoczne.

Wesołych Świąt i lepszego Nowego Roku!!!