Na kortach łódzkiego Startu w dn.23-24.11.2019 rozegrano WTK do lat 14 w tenisie, w którym wziął udział zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. – Igor Kędzia.

W grze pojedynczej Igor rozstawiony z nr 3 w I rundzie miał wolny los, w ćwierćfinale pokonał 6/2,6/0 Igora Kwiatkowskiego CKT Grodzisk Mazowiecki, a w półfinale uległ niespodziewanie „gładko” 0/6,0/6 nr 2 turnieju Jakubowi Hrynkiewiczowi AG Tenis Chorzowska Radom, zajmując 3 miejsce.

W deblu Igor grając w parze ze Stanisławem Rusieckim ATAK Łódź pokonali w półfinale parę rozstawioną z nr 2 Mikołaj Olejniczak ST Winner Piotrków Tryb. – Marcel Podlaszewski MKT Łódź 6/0,6/0, a w finale ulegli nieznacznie parze nr 1 Kamilowi Kołodziejczykowi MKT Łódź i Jakubowi Hrynkiewiczowi AG Tenis Chorzowska Radom 6/2,1/6,2/10.