W rozgrywanych w dniach 29.02-02.03.2020, na kortach hali w pneumatycznej KT Start w Łodzi, halowych mistrzostwach województwa łódzkiego w tenisie, dwa pierwsze medale w tym sezonie dla klubu TUKS Kozica Piotrków Trybunalski wywalczył w kategorii młodzików do lat 14 Igor Kędzia.

W grze pojedynczej we wstępnej, grupowej fazie turnieju Igor pokonał trzech zawodników MKT Łódź: 6/4,6/0 Jakuba Widlińskiego, 6/0,6/3 Wojciecha Woźniaka i 6/2,6/1 Stanisława Rusieckiego oraz uległ pechowo czwartemu reprezentantowi MKT - Marcinowi Dójczyńskiemu 6/3,5/7,8/10. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie rywalizował ostatecznie o pozycje 3-4, pokonując kolejnego z zawodników MKT Łódź – Jana Kaczorowskiego 4/6,6/2,10/6.

W deblu Igor wystąpił w parze ze Stanisławem Rusieckim. Jako para rozstawiona z nr 2 w półfinale pokonali oni 4/6,6/2,10/2 Mikołaja Olejniczaka ST Winner Piotrków Tryb. i Wojciecha Woźniaka MKT Łódź, a w finale ulegli 1/6,6/0,6/10 parze z nr 1 Karol Załoga PKT Pabianice – Marcin Dójczyński MKT Łódź.