Tak, to już czternasty złoty medal zdobył Paweł Kozica w swej karierze w Tenisowych Mistrzostwach Ziemi Piotrkowskiej. Obecnie znajduje się on na drugiej pozycji w mega-klasyfikacji wszechczasów 1987 - 2011. Nie obejmie on jednak fotelu lidera, który od lat dzierży jego starszy brat. Lider Mariusz posiada 15 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale. Pawłowi brakuje więc 1 złota, by zrównać się po latach ze starszym bratem, bowiem w dotychczasowym dorobku ma 14 złotych i dokładnie 2 srebrne i 2 brązowe medale.

W tegorocznych XXIV TMZP pod patronatem portalu minitenis.pl i tygodnika "Ziemia Piotrkowska" wystartowało 6 kadetów. W wyniku rywalizacji medale wywalczyli:

1. Paweł Kozica TUKS Kozica Piotrków Tryb.
2. Artur Patura TUKS Kozica Piotrków Tryb.
3. Jakub Nagórski TUKS Kozica Piotrków Tryb.
Michał Kaźmierski TUKS Kozica Piotrków Tryb.
5/6. Jakub Michalski i Stanisław Balczukiewicz - obaj TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W finale Paweł Kozica wygrał z Arturem Paturą 6/4.

Wśród dziewcząt drugi w tym roku złoty medal zdobyła Katarzyna Mroczkowska. W finale pokonała ona 6/0 koleżankę klubową Wiktorię Molińską.

Oto kolejność medalistek:

1. Katarzyna Mroczkowska TUKS Kozica Piotrków Tryb
2. Wiktoria Molińska TUKS Kozica Piotrków Tryb.
3. Aleksandra Nadajewska TUKS Kozica Piotrków Tryb.
Zuzanna Folkman TUKS Kozica Piotrków Tryb.
5. Aleksandra Łysik TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Medale i dyplomy wręczył z nieukrywana przyjemnością organizator mistrzostw - Wiesław Kozica. Rozgrywki kadetów zakończyły tegoroczne zmagania w ramach XXIV Tenisowych Mistrzostw Ziemi Piotrkowskiej. Do zobaczenia za rok.