Na kortach OSiR rozegrano I mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie ziemnym w grze podwójnej mężczyzn. Tytuł mistrzowski zdobyła para: Arkadiusz Nowak -- Aleksander Sulejko po zwycięstwie w finałowym spotkaniu nad parą Dariusz Godlewski - Wiesław Kozica 6:2, 7:5.Po czterech miasiącach rywalizacji w klasyfikacji Challange 90 w Piotrkowie, wśród mężczyzn prowadzi Wiesław Kozica przed Grzegorzem Żurkowskim, Piotrem Wiśniewskim i Dariuszem Poterałą.
Wśród pań na czele jest Monika Kacela przed Martą Sieroń.

W dniu 11 sierpnia 1890 r. na kortach OSiR odbył się WAKACYJNY TURNIEJ TENISOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, którego organizatorem był Zarząd Miejskiego TKKF w Piotrkowie Tryb.

W turnieju wzięły udział 23 osoby. Turniej został przeprowadzony w dwóch kategoriach dla chłopców (szkoły podstawowe i ponadpodstawowe) oraz w jednej kategorii dla dziewcząt.

Zwycięzcą w kategorii szkół podstawowych został Marcin SIWOCHA (uczeń Szkoły Podstawowej Nr 12), który pokonał w finale (6:2, 2:6, 6:l Adama TRAWCZYNSKIEGO (SP Nr 12). Trzecie miejsce zajął Wojciech SMOLIŃSKI (SP Nr 93 Warszawa) pokonując Adama TRAWCZYŃSKIEGO (SP Nr 12) 7:6, 6:2.

W kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężył Marcin CIEŚLIK (Technikum Elektroniczne w Tomaszowie Maz.) pokonując w finale 7:5, 6:l Rafała NOWAKA (TBiRMG). Trzecie miejsce zajął Adrian WOJTALA (ZSZ) pokonując Dariusza POTERAŁĘ (II LO) 6:4, 6:3.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Katarzyna PIĘTA (SP Nr 13) pokonujac Annę SZULEJKO (SP Nr 7) 6:7. 6:2. 6:4. Trzecie miejsce zajęła Marta SIEROŃ (SP Nr 12).

W.w. zawodniczki i zawodnicy oraz najmłodszy uczestnik turnieju Piotr SYMONOWICZ (SP Nr 12) lat 9 otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez ZM TKKF, które wręczali wiceprezesi TKKF Urszula ŻURKOWSKA oraz Ryszard CYRAJEWSKI.