Bardzo dobrą formę zaprezentowali pod koniec wakacji zawodnicy Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kozica Piotrków. Wystąpili ostatnio na turniejach w Łodzi, Chorzowie i Radomiu.

W Łodzi rozegrano turnieje wojewódzkie do 10 i 12 lat. Wśród 10-latków trzy pierwsze miejsca zajęli właśnie wychowankowie trenera Wiesława Kozicy.
Zwycięzcą turnieju został Mateusz Kimelski. Drugie miejsce zajął Wojciech Pająk, którego w finale pokonał Kimelski 6:4,6:2. Trzecie miejsce zajął Paweł Kozica.

Także wśród skrzatów do lat 12 triumfował zawodnik TUKS Kozica Maciej Smoła. W finale Smoła pokonał reprezentanta ŁKS Łódź Kamila Grzybowskiego 6:4,6:2.

W Radomiu w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym do lat 12 wystąpili Maciej Smoła i Karol Opala (Nortenis). Obaj w grze pojedynczej przegrali w drugiej rundzie, natomiast grając razem w parze zajęli trzecie miejsce w deblu.

W Chorzowie wystąpili: Mateusz Konieczny, który grał w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym skrzatów. W singlu przegrał w ćwierćfinale, a w deblu grając z Jakubem Przybylskim z AZS Poznań zajął pierwsze miejsce. W grze finałowej pokonali parę Rafał Kowalski (RKT Radom)/Maciej Sołowiński (Pogoń Siedlce).