Na kortach BTS "AS" Bełchatów odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny sezonu 2004 w tenisie w województwie łódzkim. Był to turniej w kategorii wiekowej do lat 10 i 12.

Tradycyjnie bardzo dobrze spisali się w turnieju zawodnicy z Piotrkowa, wygrywając wszystkie 3 turnieje w grze pojedynczej.

Wśród dziewcząt, do lat 10, wygrała Martyna Piekarska z TUKS Nortenis Piotrków, która pokonała kolejno: Paulinę Bednarek (UKS Tenis SP 41 Łódź) 6:0,6:1; Weronikę Halicką (UKS Tenis SP 41 Łódź) 3:6, 6:4, 6:4 i w finale także reprezentantkę tego klubu Elżbietę Styczyńską 6:2, 6:4.

Wśród dziesięciolatków triumfował, podobnie jak przed tygodniem w Piotrkowie, Mateusz Kimelski (TUKS Kozica Piotrków). Kimelski wygrał w ćwierćfinale ze swoim kolegą klubowym Piotrem Matuszewskim 6:0, 6:0. W półfinale pokonał Dawida Baranowskiego z TUKS Champions Team 6:4,6:2, a w finale okazał się lepszy od Rafała Matuszewskiego (ŁKS Łódź) 6:4, 6:0

Trzecie miejsca zajęli: Paweł Kozica (TUKS Kozica) i Dawid Baranowski (Champions-Team). Turniej dwunastolatków wygrał Mateusz Konieczny (TUKS Kozica). Konieczny wygrał w półfinale z Hubertem Nogalem z MKT Łódź 6:2,6:0, a w finale zwyciężył zawodnika ŁKS Łódź Kamila Grzybowskiego 4:6, 6:4, 6:1.