Na kortach w Piotrkowie Tryb. czołówka tenisistów woj. łódzkiego do lat 10, 12 i 14 rywalizowała o punkty do klasyfikacji ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy piotrkowskich klubów TUKS Kozica i TUKS Nortenis. Wśród krasnalek do lat 10 zwyciężyła Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując w finale Dominikę Opalę TUKS Kozica 6/4,6/7 10/4.

W finale chłopców do lat 10 zmierzyło się dwóch aktualnych vice mistrzów Polski w deblu - Paweł Kozica i Kamil Majchrzak z TUKS Kozica Piotrków. Wygrał tym razem Majchrzak 6/2,7/5. Trzecie miejsca zajęli - 8-letni Piotr Miller TUKS Kozica i Michał Łągwa - TUKS Nortenis Piotrków. Piąty był Paweł Papiernik TUKS Nortenis, szósty Maciej Banaszczyk, siódmy Miłosz Gala, ósmy Przemek Fijałkowski, dziewiąty Artur Patura i dziesiaty Krystian Śpiewak.

Najlepszym spośród 18 skrzatów do lat 12 okazał się Mateusz Kimelski TUKS Kozica, który po pokonaniu 6/2,6/0 Macieja Domańskiego z Opoczna, 6/3,6/3 Michała Nowaczyka UKS Tenis SP 41 Łódź i 6/2,6/3 Adama Zaorskiego ST Tie Break Warszawa, pokonał w finale Krzysztofa Skierkowskiego ST Tie Break Warszawa 6/1,6/3.

Finał debla skrzatów był popisem zawodników trenera Wiesława Kozicy. Para Paweł Kozica i Dawid Baranowski /jeszcze reprezentujący w tym sezonie TUKS Champions Team/ pokonała w zapadających już ciemnościach 6/1,6/1 reprezentantów "Tie Breaka" Warszawa - Krzysztofa Skierkowskiego i Adama Zaorskiego.

Turniej skrzatek wygrała Aleksandra Kudła KT Relaks Zduńska Wola pokonując w finale 10-letnią Dominikę Opalę TUKS Kozica Piotrków Tryb. Trzecia była Kaja Śpiewak TUKS Kozica pokonując w meczu o III miejsce łodziankę Paulinę Wyrwas. W meczu o piąte miejsce Anna Famulska TUKS Nortenis pokonała Klaudię Szpernę TUKS Kozica. Siódme miejsce zajęła Agata Gemel TUKS Kozica. Debla wygrały finalistki singla: Kudła i Opala pokonując w finale Klaudię Szpernę i Kaję Śpiewak 6/2,6/2. Wśród młodzików triumfowało rodzeństwo z TUKS Nortenis Katarzyna i Karol Opala. Turniej młodziczek wygrała Katarzyna Opala Pokonując w finale inną zawodniczkę Nortenisa Martynę Piekarską 6/3,6/4, trzecia była Agnieszka Wilhelm - także Nortenis.

W finale młodzików Karol Opala pokonał Kamila Markiewicza 6/4,6/4 - obaj Nortenis, a trzecie miejsca zajęli: Piotr Zbroja Nortenis i Mateusz Kimelski TUKS Kozica.

Debel młodziczek wygrała para Katarzyna Opala Nortenis i Paulina Bednarek UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując 6/2,2/6,14/12 Aleksandrę Kudłę i Martynę Piekarską. Finał debla młodzików był wewnętrzną sprawą zawodników Nortenisa, w którym Karol Opala i Jakub Stawski pokonali 7/6,6/3 Kamila Markiewicza i Piotra Zbroję.

Jeden z zawodników TUKS Kozica Piotrków wystartował w wojewódzkim turnieju we Wrocławiu. Dziesięcioletni Paweł Zawisza pokonał najpierw Michała Zycha NST Wrocław 6/3,6/1 oraz Cypriana Owczarza KS Posnania Poznań 6/2,6/2. W półfinale Zawisza uległ 6/3,6/7,6/2 Michałowi Dmochowskiemu KKT Wrocław i zajął trzecie miejsce.