W sezonie 2006 wojewódzkie turnieje klasyfikacyjne wśród krasnali do lat 10 i skrzatów do lat 12 miały odbywać się jedynie w Piotrkowie Tryb. i Pabianicach. Taki kalendarz turniejów zatwierdził Zarząd WZT Łódź.

Z cenną dla rozwoju tenisa w naszym regionie inicjatywą wystąpił - Grzegorz Jasiński reaktywator młodzieżowego życia tenisowego w Łęczycy. Powołał on i zarejestrował MMKT Łęczyca. Zadaniami, które sobie wytyczył nie było jedynie lokalne szkolenie młodych adeptów "białego sportu", lecz aktywność w organizacji otwartych turniejów dla najmłodszych. To z jego inicjatywy odbyły się w miesiącach wakacyjnych dwa turnieje do lat 10 i 12 "O puchary sióstr Radwańskich" ujęte w cykl, a potem jeszcze dwa WTK w tychże kategoriach.

Ostatni turniej odbył się na przełomie września i października. W turnieju tym wystartowali bardzo udanie piotrkowscy zawodnicy z TUKS Kozica i TUKS Nortenis.

Wśród 22 chłopców do lat 10 po raz 16 zwyciężył w tym sezonie Paweł Kozica TUKS Kozica Piotrków Tryb. pokonując w finale Michała Łągwę TUKS Nortenis 6/2,6/1. Rewelacyjne trzecie miejsca zajęli: Kamil Majchrzak TUKS Kozica i coraz lepiej prezentujący się w krasnalach - Miłosz Gala TUKS Kozica, który pokonał wcześniej w bardzo trudnych pojedynkach 7/6, 6/4 Wojciecha Sobieraja Topspin Łódź i Maksymiliana Makowskiego MKT Łódź 6/7, 7/5, 7/6. Do ćwierćfinału dotarł bardzo dobrze spisujący się coraz częściej 8-letni Piotr Miller TUKS Kozica.

Turniej krasnalek wygrała Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując w finale zawodniczkę TUKS Kozica Piotrków Tryb -Dominikę Opalę 6/3,6/2.

Singiel skrzatów to też dominacja piotrkowskich tenisistów. W finale Dawid Żabicki TUKS Nortenis pokonał 7/5,6/4 Kamila Majchrzaka TUKS Kozica. Trzeci był Paweł Zawisza TUKS Kozica. Turniej pocieszenia grał - Miłosz Gala TUKS Kozica. Debla wygrała para z Nortenisa - Żabicki Łągwa pokonując w finale Zawiszę i Majchrzaka 3/6,6/4,7/6.

W turnieju skrzatek najlepszą okazała się Paulina Bednarek UKS Tenis SP 41 Łódź, która pokonała Maję Piekarską TUKS Kozica Piotrków 7/5,6/3. Czwarta była Kaja Śpiewak TUKS Kozica.

', 1, 10, 0, 41, '2007-05-02 12:28:47', 62, '', '0000-00-00 00:00:00', 0, 0, '0000-00-00 00:00:00', '2007-05-02 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '2006/leczyca/_mini-LECZYCA 01.10x.jpg|center||0||bottom||2006/leczyca/_mini-LECZYCA 01.10y.jpg|center||0||bottom||', '', 'pageclass_sfx=back_button=item_title=1link_titles=introtext=1section=0section_link=0category=0category_link=0rating=author=createdate=modifydate=pdf=print=email=keyref=', 1, 0, 12, '', '', 0, 234);