W dniach 28-29.11.2015 w hali balonowej piotrkowskiego OSiR-u TUKS Kozica zorganizował trzeci tej jesieni WTK. Tym razem grały skrzaty i skrzatki, a Piotrków reprezentowała trójka chłopców z TUKS Kozica: Miłosz Renkiel, Szymon Rycerz i Maciej Królak.

Nasi reprezentanci niestety szybko pożegnali się z turniejem przegrywając swoje pierwsze pojedynki. Maciej Królak uległ 0/4,0/4 Adrianowi Sypniewskiemu z ST Matchpoint Żyrardów, 9-letni Szymon Rycerz także 0/4,0/4 Jakubowi Sowie TT B&M Elbląg, a 10-latek Miłosz Renkiel 1/4,0/4 Kamilowi Kołodziejczykowi z MKT Łódź.

PICT1463

W turnieju zagrało 20 zawodników. W niedzielnych półfinałach piotrkowskiego WTK skrzatów zanotowaliśmy następujące wyniki: Jakub Mackiewicz OTC Warszawa - Julian Szczepaniak KS Sport Med Zabrze 4/2,4/2, Damian Piekarz KT Warszawianka - Bartłomiej Herman KS Tęcza-Społem Kielce 5/3,4/2. W finale Jakub Mackiewicz okazał się lepszy od Damiana Piekarza pokonując go łatwo 4/1,4/0.

PICT1460

Wśród dziewcząt zagrało 9 zawodniczek. Zwyciężyła Mołdawianka Anastasia Bozova, trenująca obecnie w łódzkim AZS-ie, pokonując w finale 4/1,4/1 Julię Skarżyńską z KT Ginter Warszawa. Trzecie miejsca zajęły: Helena Dąbrowska z PKT Pabianice i Natalia Zalewska z ST Tie-Break Warszawa. Zwyciężczyni turnieju rozegrała cztery mecze i nie straciła seta, a bilans w gemach był dla niej niezwykle korzystny 48:9. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy 12-latków za dwa tygodnie, już 12 grudnia.