UTKS Dzierzkowice zorganizował w dn. 11-12 marca kolejny turniej zaliczany do cyklu WTK organizowanych przez ten klub w 2017 roku. Turniej ten był jednak wyjątkowej rangi, bowiem rywalizowano tym razem "O Puchary Starosty Kraśnickiego".

UTKS5

Bardzo dobrze zaprezentował się w tym, rozgrywanym tradycyjnie na grupy, WTK jedyny reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Miłosz Renkiel.

UTKS2

Rozstawiony z nr 2 Miłosz w grupie B pokonał kolejno trzech swoich rywali: 6/2,6/2 Dawida Kiełba MKT Stalowa Wola, 6/3,6/2 Alana Jajko NST podkarpackie i 6/3,6/4 Antoniego Malawskiego GKS Górnik Łęczna. Z kompletem zwycięstw awansował on do dalszych gier, do grupy, która walczyła o miejsca 1-4.

UTKS1

Tu pokonał 6/4,6/4 Jakuba Ukalskiego ZTT KT Return Zamość i 6/7(4),6/3,10/3 Olafa Wiśniewskiego UKS Perfect Zduńska Wola, a uległ 4/6,2/6 w meczu o pierwsze miejsce zwycięzcy turnieju Bartoszowi Daniłowskiemu AZSW UMCS Lublin.

UTKS3

Dzięki temu wynikowi Miłosz umocnił się w pierwszej trójce zawodników cyklu, dla których organizator na koniec przewiduje puchary i nagrody rzeczowe, odpowiednio za 700, 500 i 300 złotych.Trzymamy więc kciuki za Miłosza w ostatnim turnieju, który rozegrany zostanie w dniach 01-02.04.2017.