Piątym turniejem, w nowym sezonie 2017, w kategorii krasnali do lat 10 WZT Łódź był WTK rozegrany 18 marca 2017 pod piotrkowskim balonem. Do organizatora - TUKS Kozica zgłosiło się siedmioro zawodników, który rywalizowali tradycyjnie na grupy.

E

W grupie A, bez straty gema, triumfował nr 1 Julek Stańczyk MKT Łódź, który pokonał 4/0 Grzegorza Stysia TUKS Kozica Piotrków Tryb. i 4/0 debiutanta w turniejach wojewódzkich Aleksandra Światłowskiego TUKS Champions-Team Piotrków Tryb. Grzegorz Styś 4/0 pokonał Aleksandra Światłowskiego i zajął drugie miejsce w grupie. Trzeci był Światłowski.

B

W grupie B miejsce pierwsze wywalczył Filip Marcjanek z łódzkiego Eurotenisa, pokonując 4/0 Marlenę Domaradzką TUKS Kozica Piotrków Tryb. i 4/3(6) Nikolę Niepsuj BTS As Bełchatów. Nikola zaś pokonała Marlenę 4/0 i była druga, a trzecia Marlena.

C

W finale zmierzyli się zwycięzcy grup i tu Filip Marcjanek pokonał Julka Stańczyka 4/2, trzecia była Nikola Niepsuj po wygranej 4/1 z Grzegorzem Stysiem, a piąta Marlena Domaradzka po zwycięstwie 4/2 z Aleksandrem Światłowskim.