W dniach 18-20.03.2017 w hali tenisowej MKT Łódź, gospodarz turnieju wraz z WZT Łódź zorganizowali Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Skrzatów i Skrzatek do lat 12. Do rywalizacji o tytuły mistrzów naszego województwa przystąpiło 14 skrzatek i 18 skrzatów.

Wśród nich jedynym reprezentantem TUKS Kozica Piotrków Tryb. był Miłosz Renkiel. W singlu Miłosz rozstawiony został z nr 5 i w I rundzie miał wolny los. W II rundzie pokonał łatwo 6/0,6/0 Jana Kaczorowskiego MKT Łódź, a w ćwierćfinale natknął się już na nr 1 turnieju, a potem zwycięzcę mistrzostw Marcina Andrzejczaka AT Masters Łódź i uległ mu 3/6,2/6, zdobywając najwięcej gemów z 4 pojedynków, które rozegrał, teraz już aktualny, halowy mistrz województwa.

HMW_12_D1

W deblu Miłosz wystąpił w parze z Sebastianem Marandą MKT Łódź, uzyskując rozstawienie z nr 2. Tu dzięki rozstawieniu obaj w I rundzie mieli wolny los. W ćwierćfinale pokonali 6/1,6/0 reprezentantów MKT Łódź Marcina Dójczyńskiego i Jana Kaczorowskiego, a w półfinale 6/4,6/3 Kamila Kołodziejczyka Eurotenis Łódź i Filipa Ostrowskiego TUKS Smecz Tomaszów Maz. W finale brak dokładności i zdecydowania w grze ze strony Miłosza i Sebastiana spowodowały, że mistrzami województwa została para Marcin Andrzejczak AT Masters Łódź - Mateusz Gołębiowski AZS Łódź pokonując Miłosza Renkiela i Sebastiana Marandę 6/0,6/2.

HMW_12_D2

Do rozegrania w tym sezonie halowym pozostały jeszcze mistrzostwa w kategorii kadetów do lat 16 i krasnali do lat 10, które już w kolejny weekend, czyli 25-26.03.2017 rozegrane zostaną w hali tenisowej MOSiR-u w Pabianicach.