W słoneczną niedzielę 10.09.2017 na kortach OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim TUKS Kozica zorganizował Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 10 w tenisie.

DZIEWCZĘTA
Bardzo dobrze spisała się 9-letnia wychowanka trenera Wiesława Kozicy - Marlena Domaradzka, która wywalczyła wicemistrzostwo województwa łódzkiego i tym samym srebrny medal. Marlena zmierzając po wicemistrzostwo pokonała niestowarzyszoną Milenę Belicę 4/2 oraz Matyldę Górną ATAK Łódź 4/0 oraz uległa 0/4 zwyciężczyni  - Marcie Nadajewskiej UKS AT Challenge Piotrków Tryb.

20170910_130056

CHŁOPCY
Brązowy medal wśród krasnali do 10 lat wywalczył 9-letni reprezentant TUKS Kozica - Grzegorz Styś, który uległ zwycięzcy turnieju Karolowi Załodze PKT Pabianice 0/4 i Stanisławowi Rusieckiemu ATAK Łódź, także 4/0. W meczu o 3 miejsce Grzegorz pokonał reprezentanta TUKS Champions-Team Piotrków Tryb. Aleksandra Światłowskiego 4/2.

20170910_123653

Zdobyte medale przez Marlenę i Grzesia cieszą na pewno samych zawodników, rodziców i trenera, ale dają także dobrą perspektywę z myślą o przyszłym sezonie.