Wspaniale spisał się w V Ogólnopolskim Turnieju Kubot Kids Cup 2017 w Legnicy, w kategorii do lat 10, reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Grzegorz Styś. Ten uzdolniony 9-latek  dotarł w tym turnieju, rozgrywanym pod patronatem tegorocznego mistrza Wimbledonu w grze podwójnej Łukasza Kubota, 16.09.2017 aż do finału.

STY3KUBOT

Rywalizacja najpierw toczyła się w grupach. Grzegorz wygrał dwa mecze pokonując 6/3 Huberta Wyrozumskiego GTT Głogów oraz  6/1 Jana Rasewskiego i awansował z pierwszego miejsca do ćwierćfinału. Tu podopieczny trenera Wiesława Kozicy wygrał 6/4 z Filipem Kołodziejem LCT TOP Tenis Lubin, a w półfinale także 6/4 z Mikołajem Wojewódzkim Sinet Klub Legnica. Finał okazał się za trudny z Mateuszem Muchą Sinet Klub Legnica, który Grzesio przegrał 0/6, zajmując 2. miejsce.

STY4KUBOT

Zdobyte punkty w trzech turniejach cyklu pozwoliły naszemu tenisiście dostać się do turnieju Masters, w którym 24 września zagra 8 najlepszych zawodników.