TUKS Kozica Piotrków Tryb. zorganizował w hali pneumatycznej OSiR-u w dn. 28-29.10.2017 ostatni w październiku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów i skrzatek do lat 12.

DZIEWCZĘTA
W półfinałach nr 1 Marta Nadajewska z UKS AT Challenge Piotrków Tryb. otrzymała walkower od nr 3 Malwiny Edyk KT Start Łódź, a nr 4 Izabela Rejniak ST Winner Piotrków Tryb. pokonała 6/2,6/3 Nikolę Niepsuj BTS As Bełchatów. W niedzielnym finale zagrały więc piotrkowianki : Marta Nadajewska pokonała 6/2,6/2 Izabelę Rejniak.

20171029_122339-1_resized

CHŁOPCY
W półfinałach nr 1 Miłosz Renkiel TUKS Kozica Piotrków Tryb. pokonał 6/2,6/2 nr 3 Jana Dąbrowskiego NST świętokrzyskie, a Igor Kedzia AT Masters Łódź wygrał 6/2,6/4 z Filipem Ostrowskim TUKS Smecz Tomaszów Maz. W finale triumfował wychowanek trenera Wiesława Kozicy - Miłosz Renkiel pokonując reprezentanta Łodzi Igora Kędzię 7/6(3),6/3.

20171028_220345-1_resized

W turnieju z zawodników TUKS Kozica wystąpił także zbierający doświadczenie w starszej kategorii wiekowej 9-letni Grzegorz Styś. Grzegorz otrzymał w I rundzie walkower od Filipa Kołodzieja Sinet Klub Legnica, a potem w ćwierćfinale uległ nr 3 Janowi Dąbrowskiemu 2/6,2/6.