W pierwszą wakacyjną niedzielę 26.06.2022 na piotrkowskich kortach OSiR-u rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny "O Puchar TUKS Kozica" krasnali do lat 10, zaliczany do rankingu WZT Łódź.

Tradycyjnie rywalizacja toczyła się systemem grupowo-pucharowym. Grupę A z kompletem zwycięstw wygrał Patryk Witek AZS Łódź przed Janem Szymczykiem ST Winner Piotrków Tryb. i niestowarzyszonym Bartoszem Wasikiem. W grupie B triumfował także z kompletem zwyciestw Filip Cienciała MUKS Gemik Kielce, drugi był Gucio Caban FECT Mysiadło, trzeci Michał Szary FKT Astra Książenice, a czwarty Jakub Pąsiek AZS Łódź. W półfinałach Partyk Witek pokonał 4/1 Gucia Cabana, a Janek Szymczyk 4/2 Filipa Cienciałę. W popołudniowym finale triumfował Janek Szymczyk rewanżując się za wcześniejszą porażkę w grupie Patrykowi Witkowi takim samym stosunkiem gemów 4/2.

Dla 11-latków Partyka Witka i Kuby Pąsieka z łódzkiego AZS-u był to ostatni turniej w tej kategorii wiekowej, bowiem już niedługo obchodzić będą urodziny, które... pozbawią ich możliwości rywalizacji w turniejach krasnali.