Sześcioro młodych adeptów tenisa w kategorii pomarańczowej do lat 9 przystąpiło 20.11.2022 roku do popołudniowej, niedzielnej rywalizacji pod piotrkowskim balonem w Wojewódzkim Turnieju Tenisowym "O Puchar TUKS Kozica". Reprezentanci Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego rozegrali turniej systemem w grupie, po jednym secie do 4 gemów.

Rewelacyjnie w 2,5 godzinnej rywalizacji spisał się Antoni Czajkowski AZS Łódź, który wygrał wszystkie 5 pojedynków, a tym samym i cały turniej. Na drugim stopniu podium, z jedną porażką, stanęła debiutująca na piotrkowskich kortach 8-letnia Natalia Drwięga KT Start Łódź, trzecia była Julia Serczyk Eurotenis Łódź, czwarta Lena Pawłowska ST Winner Piotrków Tryb., piąta 8-letnia Iga Górna ST Winner Piotrków Tryb., a szósty niestowarzyszony debiutant 8-letni Adam Baran.

W ostatnią niedzielę 27 listopada 2022, tradycyjnie o godz. 13.00, na krytych kortach przy ul. Belzackiej w Piotrkowie Tryb. TUKS Kozica zorganizuje WTK do lat 10, zaliczany do wojewódzkiego rankingu krasnali i krasnalek do lat 10 WZT Łódź.