Na kortach pod balonem w Piotrkowie Trybunalskim w marcową niedzielę 26.03.2023 TUKS Kozica zorganizował tradycyjnie Halowe Tenisowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 10 wśród dziewcząt i chłopców.

CHŁOPCY

Wśród 7 chłopców najpierw rywalizowano w dwóch grupach po jednym secie do 4 gemów systemem „każdy z każdym”, a potem od fazy półfinałów systemem pucharowym.

Grupę A wygrał Borys Karczewski AZS Łódź przed klubowym kolegą Ksawerym Szczerbowskim i Bruno Socikiem TUKS Kozica Piotrków Tryb. W grupie B triumfował zaś Tymon Walczak Winners ST J.Wolniak Łódź przed Antonim Czajkowskim, trzecim Jakubem Grzejszczakiem AZS Łódź i debiutującym w turniejach wojewódzkich Janem Szymczykiem KT Start Łódź.

Na etapie półfinałów Borys Karczewski pokonał Antoniego Czajkowskiego 4/1, a Ksawery Szczerbowski  4/0 Tymona Walczaka. Tytuł halowego mistrza województwa łódzkiego na sezon 2023 wywalczył w finale Borys Karczewski po wygranej 4/2, 4/3(6) z liderem klasyfikacji wojewódzkiej krasnali Ksawerym Szczerbowskim.

DZIEWCZĘTA

Wśród 6 dziewcząt podzielonych na 2 grupy w grupie A triumfowała Natalia Drwięga KT Start Łódź przed Tolą Cywińską AZS Łódź i Igą Górną ST Winner Piotrków Tryb. W grupie B pierwsza była Lena Pawłowska ST Winner Piotrków Tryb. druga jej koleżanka klubowa Wiktoria Jacukowicz, a trzecia debiutantka w turniejach wojewódzkich Wiktoria Sokalska KT Start Łódź.

W meczach półfinałowych Natalia Drwięga pokonała Wiktorię Jacukowicz 4/2, a liderka rankingu krasnalek WZT Łódź Tola Cywińska 4/3(3) Lenę Pawłowską. W finale triumfowała i tytuł halowej mistrzyni województwa łódzkiego na sezon 2023 zdobyła Tola Cywińska pokonując Natalię Drwięgę 4/1.