Piątka krasnali i czwórka krasnalek wystartowała w pogodne, niedzielne popołudnie 21.05.2023 roku do rywalizacji w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym „O Puchar TUKS Kozica” na piotrkowskich kortach w kategorii zielonej do lat 10. Rywalizacja w osobnych płciowo grupach toczyła się po jednym secie do 6 gemów systemem „każdy z każdym” w grupach.

KRASNALKI

Najlepszą z kompletem wygranych okazała się Milena Boos ST As Polanica Zdrój, druga była wiceliderka wojewódzkiego rankingu krasnalek WZT Łódź Natalia Drwięga MKT Łódź, trzecia Chiara Bona Buffett WKT Mera Warszawa, a czwarta Wiktoria Urbańska KT Start Łódź.

KRASNALE

Triumfatorem blisko czterogodzinnej rywalizacji 10-latków został z kompletem wygranych i stratą zaledwie 2 gemów lider klasyfikacji krasnali WZT Łódź Ksawery Szczerbowski  AZS Łódź, drugi był jego klubowy kolega Jakub Grzejszczak, a trzeci Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb. Miejsce czwarte i piąte przypadło w udziale debiutantom w turniejach wojewódzkich, 9-letnim reprezentantom TUKS Kozica Piotrków Tryb. Bartoszowi Iwonowi i Nikodemowi Jakubikowi. Zdobyli oni pierwsze punkty do rankingu WZT Łódź do lat 10 i teraz już będą regularnie startować w tej kategorii, by zdobywać prócz punktów do klasyfikacji  tak cenne w turniejach  doświadczenie.

Trofea w postaci pucharów, medali i dyplomów wręczono tradycyjnie na słynnym piotrkowskim podium.