Tydzień przed wakacjami na piotrkowskich kortach przy ul. Belzackiej odbył się dla dzieci i młodzieży Tenisowy Turniej  "O Puchar Dyrektora OSiR-u". W sobotnie przedpołudnie 17.06.2023 rywalizowano w kategoriach do lat 8, 12 oraz Open dziewcząt i chłopców.

DZIECI DO LAT 8

Choć w tej kategorii wiekowej w Piotrkowie Trybunalskim jest sporo "mini tenisistów", to wspaniała pogoda skusiła pewnie maluchów i ich rodziców do spędzenia czasu w inny, alternatywny sposób, czego konsekwecją było to, że na podium stanęło tylko... 2 odważnych.

W tej kategorii zwyciężył Antoni Brylski, który pokonał Jeremiego Socika.

CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA DO LAT 12

Wśród piątki rywalizujących po jednym big super tie-breaku do 15 punktów, najlepszym z kompletem wygranych okazał się Stanisław Stachowicz, druga była Zuzanna Wudarczyk, trzeci Bartosz Iwon, czwarta Kalina Kacperczyk, a piąta Amelia Dziubałtowska.

DZIEWCZĘTA OPEN

Tu także wśród piątki rywalizujących do 15 pkt. "każda z każdą" najlepszą okazała się Maja Kabzińska, druga była Carmen Wojtczyk, trzecia Matylda Ożyło, czwarta Aleksandra Piskorz, a piąta Tosia Łukowska.

CHŁOPCY OPEN

Tu prymat potwierdził, podobnie jak w cotygodniowych rozgrywkach OSiR Cup 2023, Mateusz Sońta, który stanął na najwyższym stopniu podium, "srebrny" był Antoni Kowalski, "brązowy" Szymon Rycerz, czwarty Ludwik Stachowicz, a piąty zbierający turniejowe doświadczenie Wiktor Pałubski.

Puchary i dyplomy w imieniu organizatora wręczył na podium Grzegorz Żurkowski.