Do rywalizacji w kolejnym, niedzielnym WTK do lat 10 O Puchar TUKS Kozica 29.10.2023 stanęło 10 zawodników, których we wstępnej fazie podzielono na dwie pięcioosobowe grupy. W grupach rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym" po jednym secie do 4 gemów.

W grupie A najlepszym z kompletem zwycięstw okazał się Franciszek Kowalczuk WKT Mera Warszawa, drugi był Piotr Tajchman PS-Tennis Warszawa, trzeci Karol Wieczorkiewicz MKT Łódź, czwarta niestowarzyszona Liliana Ziółkowska, a piąty Bartosz Iwon TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Grupę B natomiast, także z kompletem zwycięstw, wygrał Aleksander Grzech WKT Mera Warszawa, drugi był Maciej Lewandowski WTS DeSki Warszawa, trzeci coraz bardziej "rozpościerający skrzydła" w turniejach Nikodem Jakubik TUKS Kozica Piotrków Tryb., czwarta Wiktoria Sokalska KT Start Łódź i piąta Wiktoria Jacukowicz ST Winner Piotrków Tryb.

Po zakończeniu fazy grupowej do półfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników z obu grup. Na tym etapie Franciszek Kowalczuk pokonał 4/0 Macieja Lewandowskiego, a Alexander Grzech 4/0 Piotra Tajchmana. W wieczornym finale po raz kolejny na piotrkowskich kortach triumfował reprezentant WKT Mera Warszawa Aleksander Grzech, który pokonał swego klubowego kolegę Franciszka Kowalczuka 4/2.

Kolejny turniej krasnali do 10 lat, inaczej kategorii "zielonej", na piotrkowskich kortach pod balonem już w następną niedzielę 05.11.2023, tradycyjnie o 13.00.