Choć trochę zmroziło i spadł pierwszy grudniowy śnieg, to nie stało się to przeszkodą dla chętnych, by rozegrać w piotrkowskiej hali balonowej kolejny zaplanowany Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny "O Puchar TUKS Kozica" krasnali do lat 10 zaliczany do rankingu WZT Łódź. Na starcie stanęło tym razem z rakietami 7 zawodników, których podzielono na dwie grupy.

W 3-osobowej grupie A mecze rozgrywano po jednym secie do 6 gemów systemem "każdy z każdym", a w grupie B natomiast po jednym secie do 4 gemów.

Zwycięzcą grupy A został Robert Zalaszewski KT Arka Gdynia, drugi był Bartosz Iwon TUKS Kozica Piotrków Tryb., a trzeci Nikodem Jakubik TUKS Kozica Piotrków Tryb. W grupie B triumfował natomiast Bruno Socik TUKS Kozica (trenowany przez Grzegorza Żurkowskiego), drugi był debiutujący w turniejach WZT Łódź Alan Wróblak UKS Aktywni 44 Łódź, trzecia Wiktoria Jacukowicz ST Winner Piotrków Tryb., a czwarta także debiutantka w wojewódzkiej rywalizacji Kalina Cieślik-Wolska MKT Łódź

Po zakończeniu meczów w grupach ich zwycięzcy i ci, którzy zajęli drugie miejsca zagrali w półfinałach. Na tym etapie Robert Zalaszewski pokonał 6/0 Alana Wróblaka, a Bruno Socik po bardzo zaciętym pojedynku Bartosza Iwona 7/5. W finale triumfował gdynianin Robert Zalaszewski pokonując reprezentanta gospodarzy Bruno Socika 6/0.

W meczu o miejsca 3-4 Bartosz Iwon pokonał Alana Wróblaka 6/2, a w pojedynku o miejsca 5-6 Nikodem Jakubik wygrał z Wiktorią Jacukowicz 6/4.

Kolejny WTK do lat 10 w Piotrkowie Trybunalskim pod balonem za dwa tygodnie 17.12.2023.