W niedzielne popołudnie 18.02.2024 TUKS Kozica zorganizował na kortach pod piotrkowskim balonem pierwszy po feryjnej przerwie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10 "Kandy Cup, zaliczany do klasyfikacji WZT Łódź.

Turniej, podczas jego otwarcia, poprzedziła mała uroczystość podczas której prezes TUKS Kozica - Wiesław Kozica wręczył oficjalnie podziękowanie dyrektorowi firmy Kandy – Dariuszowi Socikowi za wkład w rozwój i upowszechnianie tenisa w Piotrkowie Trybunalskim, a w szczególności za pomoc w organizacji: 20 Ogólnopolskiego Festiwalu Krasnali i Krasnalek do lat 10 w tenisie – Kozica Cup 2023 oraz 36 Tenisowych Mistrzostw Ziemi Piotrkowskiej 2023.

Do turnieju zweryfikowało się 6 chłopców, którzy rywalizowali systemem "każdy z każdym" po jednym secie do 4 gemów. Zwycięzcą z kompletem zwycięstw został Bartosz Wasik KS Tęcza-Społem Kielce, drugi był wychowanek trenera Grzegorza Żurkowskiego Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb., trzeci Maciej Kołcz Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club Piaseczno, czwarty Bartosz Iwon TUKS Kozica, piąty Mikołaj Jarzębiak MKT Łódź, a szósty Nikodem Jakubik TUKS Kozica.

Kolejny turniej już za tydzień – zapraszamy!