W niedzielne popołudnie 25.02.2024 TUKS Kozica zorganizował na kortach pod piotrkowskim balonem trzeci Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10 z cyklu "Kandy Cup" zaliczany do klasyfikacji WZT Łódź.

I choć do turnieju zapisanych było 8 zawodników i zawodniczek, to do gry zweryfikowało się tylko 5 z nich, którzy rywalizowali tradycyjnie systemem "każdy z każdym" po jednym secie do 4 gemów. Najlepszym z kompletem zwycięstw po 4,5 godzinnej rywalizacji okazał się po raz drugi w tym sezonie halowym Bartosz Wasik KS Tęcza-Społem Kielce, druga była debiutująca w piotrkowskich turniejach Alina Wróblewska AM Tenis Warszawa, trzecia Emilia Koralewska CKT Grodzisk Mazowiecki, czwarty wychowanek trenera Grzegorza Żurkowskiego Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb., a piąty Bartosz Iwon TUKS Kozica.

W klasyfikacji kroczącej WZT Łódź do lat 10 wśród dziewcząt z dorobkiem 283 pkt Natalia Drwięga MKT Łódź, na drugim Jagna Bartosik ŚCT Pszczyna – 97 pkt., a na trzecim Iga Górna ST Winner Piotrków tryb. - 80 pkt. Wśród chłopców po ostatnim turnieju na pozycję lidera wskoczył Bartosz Iwon TUKS Kozica – 335 pkt, tuż za nim jego klubowy kolega Nikodem Jakubik – 322 pkt., a na trzecim Igor Adamczewski MKT Łódź – 167 pkt.

Kolejny turniej już za tydzień. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim walczymy zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt o tytuły halowych mistrzów województwa łódzkiego! Zapraszamy!