W niedzielę 17.03.2024 TUKS Kozica zorganizował na kortach pod piotrkowskim balonem czwarty Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10 z cyklu "Kandy Cup"zaliczany do klasyfikacji WZT Łódź.

Do turnieju zweryfikowało się siedmioro zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w początkowej fazie turnieju w 2 grupach, tradycyjnie systemem "każdy z każdym", po jednym secie.

Trzyosobową grupę A wygrał debiutujący w piotrkowskich turniejach Stanisław Caruk KT Break Warszawa, drugi był Nikodem Jakubik TUKS Kozica Piotrków Tryb., a trzecia także debiutantka na piotrkowskich kortach Natalia Czub AM Tenis Warszawa.

W czteroosobowej grupie B najlepszym okazał się Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb., drugi Bartosz Wasik KS Tęcza-Społem Kielce, trzecia Emilia Koralewska CKT Grodzisk Mazowiecki, a czwarta Nina Kulińska SIKT Płock.

Do fazy półfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników z obu grup. Na tym etapie Bartosz Wasik pokonał Stanisława Caruka 4/0, a Bruno Socik klubowego kolegę Nikodema Jakubika 4/1. Najlepszym po 4 godzinnej rywalizacji okazał się Bartosz Wasik pokonując w finale Bruno Socika 4/1. Tym samym był to rewanż Bartka za porażkę z Brunem w grupie, a zarazem trzeci już triumf w WTK "Kandy Cup 2024". W meczu o miejsca 3-4 Stanisław Caruk pokonał Nikodema Jakubika 4/1.

Kolejny WTK do lat 10 na piotrkowskich kortach dopiero po Wielkanocy 7 kwietnia 2024.