Polski Związek Tenisowy ogłosił klasyfikację generalną klubów rywalizujących w roku 2023 o miano "Klub Roku Tenis 10". Miło nam poinformować, że TUKS Kozica Piotrków Trybunalski na 250 sklasyfikowanych klubów  z dorobkiem 333 pkt. wywalczył w sezonie 2023 bardzo wysokie 20. miejsce! Ta wysoka lokata, to zarazem drugie miejsce w województwie łódzkim!

Punkty do Klubu Roku Tenis 10 zdobywa się w 6 sferach:

P1 - Punkty za każdego zawodnika z licencją „Tenis 10”.
P2 - Punkty za udział każdego zawodnika z licencją „Tenis 10” w każdym otwartym turnieju zaliczanym do konkursu (wpisanym do kalendarza Tenis 10).
P3 - Punkty za udział każdego zawodnika z licencją „Tenis 10” w każdym turnieju klubowym zaliczanym do konkursu (wpisanym do kalendarza Tenis 10).
P4 - Punkty za organizację każdego turnieju otwartego poza pakietem.
P5 - Punkty za organizację turniejów klubowych (zamkniętych).
P6 - Punkty dodatkowe.

Do tak wysokiej lokaty piotrkowskiego klubu, jeśli chodzi o starty turniejowe przyczyniło się trzech zawodników: Bruno Socik, Bartosz Iwon i Nikodem Jakubik.

Bardzo wysoką 15. lokatę, a zarazem pierwszą w województwie, wywalczył PKT Pabianice z dorobkiem 424 pkt., trzecią zaś AZS Łódź z dorobkiem 268 pkt., a sklasyfikowany był w rankingu ogólnopolskim na 26. miejscu.