W sobotnie, niemiłosiernie upalne popołudnie 29.06.2024 TUKS Kozica zorganizował ostatni, czerwcowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10 z cyklu "Kandy Cup"zaliczany do klasyfikacji WZT Łódź.

I choć do turnieju zapisanych wcześniej było 8 zawodników i zawodniczek, to wakacje i upał zrobiły swoje i do gry zweryfikowało się tylko 4 z nich, którzy podjęli rywalizację tradycyjnie systemem "każdy z każdym" w grupie mieszanej, po jednym secie do 6 gemów.

Najlepszym z kompletem zwycięstw po 4-godzinnej rywalizacji okazał się debiutujący na piotrkowskich kortach Jan Chwiałkowski UKS Omega Smolec, druga była także debiutująca w piotrkowskich turniejach 9-letnia Sara Bazan ŚCT Pszczyna, która miała z Jankiem w bardzo trudnym spotkaniu nawet piłkę meczową, trzecie miejsce zajęła Pola Zdunek KT Tennis Team Bartłomiej Kuchta Tychy, a czwarte Roch Sciegienny UKS Wschodnia 12 Kielce.

W klasyfikacji kroczącej WZT Łódź do lat 10 wśród dziewcząt z dorobkiem 128 pkt Natalia Drwięga MKT Łódź, na drugim Iga Górna ST Winner Piotrków Tryb. - 128 pkt., a na trzecim Jagna Bartosik ŚCT Pszczyna – 97 pkt. Wśród chłopców długo już na pozycji lidera Nikodem Jakubik TUKS Kozica Piotrków Tryb.– 379 pkt., na drugim jego klubowy kolega Bartosz Iwon – 279 pkt.,  a na trzecim Igor Adamczewski MKT Łódź – 167 pkt.